Siete formátov

Výhodný nákup plôch v sieťach. Viac kusov znižuje cenu.

Sieť diaľkových autobusov

Diaľkové autobusové linky a vlakové spoje dopravcov RegioJet, FlixBus zaisťujú reklamné pokrytie diaľnic a frekventovaných cestných ťahov naprieč celou Českou republikou, Slovenskom až do zahraničia. Exteriérový formát Back Board – zadné čelo autobusu efektívne cieli na účastníkov prevádzky. Táto pohyblivá billboard plocha plne nahradí až 10 statických reklám. Diaľkové autobusy ponúkajú možnosť výberu linky pre Vašu kampaň a taktiež zaujímavé reklamné plochy v interiéri, digitálne a online formáty napr. Wi-Fi reklamy.

Sieť MB Poster A2

Predajná sieť obojstranných reklamných plagátov A2 na 500 autobusoch prímestskej dopravy. Pokrytie viac než 2000 miest a obcí na Slovensku. Reklamná plocha s veľkosťou 42 x 59 cm je umiestnená na okne autobusu v miestach viditeľných pre stojacich aj sediacich cestujúcich. Plagáty formátu A2 sú vložené do antireflexnej priehľadnej krycej fólie.

 

  • Maximálny zásah za nízku cenu.
  • Predpokladané OTS pro celú autobusovú sieť je až 2,5 mil. osôb mesačne!
  • Výhodná sieťová cena, lacná produkcia, efektivita.

MB Poster 120 x 30 cm

Obľúbený formát na vozidlách MHD a prímestskej dopravy s pokrytím po celom Slovensku. Obojstranná samolepka umiestnená na nástupnej strane vozidla efektívne cieli na pasažierov. Netradičná a ekonomicky výhodná reklamná plocha s nízkymi produkčnými nákladmi.

Oslovte milióny cestujúcich za mesiac!

2000 digitálnych plôch
pre vašu kampaň

Prepojenie transportu s mobilným marketingom prostredníctvom Wi-Fi technológie, alebo cez QR kódy umiestnené v grafike na dopravnom prostriedku, umožnia sprostredkovať rýchly vstup do špeciálnej webovej sekcie alebo do aplikácie pre mobilné telefóny.

Reklamná sieť LCD monitorov!

Reklamná digitálna sieť 800 LCD monitorov na Slovensku. V celej digitálnej sieti cez 3 000 000 OTS. Prevádzkovanie v lokalitách podľa aktuálnej ponuky. Zahrňuje MHD spoje a autobusy prímestskej integrovanej dopravy.  Do reklamnej informatívnej slučky možno zaradiť spoty v trvaní 10 – 30 s.  TV spoty sa zobrazia cestujúcim hromadnou dopravou v priebehu jazdy. Efektívne médium s nízkymi produkčnými nákladmi.

Sieť Wi-Fi reklama

Prvý merateľný digitálny formát v transporte! Online marketingový nástroj pre sprostredkovanie komerčného aj nekomerčného obsahu v autobusoch, trolejbusoch a električkách. 1200 Wi-Fi pointov. Plošné zacielenie reklamy na širokú skupinu cestujúcich, dátova odozva, priemerné CTR 2 % až 15 %  podľa atraktivity obsahu. Mobilná Wi-Fi poskytuje cestujúcim veľmi vítanú službu internetu zadarmoJe skvelým sprostredkovateľom reklamného obsahu a nástrojom pro e-commerce!

Nakupujte reklamu jednoducho a z jedného miesta!

V našej predajnej sieti môžete nakúpiť pohyblivú reklamu vo všetkých mestách po celom Slovensku.

Kreatívne prvky v MHD

Reklama v transporte ponúka netradičné a originálne grafické riešenia. Vybrané reklamné plochy, zaujímavé technológie a skúsenosti nám umožňujú vytvoriť unikátny vizuálny vzhľad kampane, ktorý dokáže zaujať široké publikum vo dne, a dokonca aj v noci.

Za pomoci výrezov, využitia dverných plôch a kolies, alebo lentikulárných, reflexných fólií vznikajú pútavé reklamy, ktoré sú v prevádzke neprehliadnuteľné.

 

 

Zaujala vás ponuka?

Kontaktujte nás!