Siete formátov

Výhodný nákup plôch v sieťach. Viac kusov znižuje cenu.

Sieť diaľkových autobusov

Diaľkové autobusové linky a vlakové spoje dopravcov RegioJet, FlixBus zaisťujú reklamné pokrytie diaľnic a frekventovaných cestných ťahov naprieč celou Českou republikou, Slovenskom až do zahraničia. Exteriérový formát Back Board – zadné čelo autobusu efektívne cieli na účastníkov prevádzky. Táto pohyblivá billboard plocha plne nahradí až 10 statických reklám. Diaľkové autobusy ponúkajú možnosť výberu linky pre Vašu kampaň a taktiež zaujímavé reklamné plochy v interiéri, digitálne a online formáty napr. Wi-Fi reklamy.

Sieť MB Poster A2

Predajná sieť obojstranných reklamných plagátov A2 na 500 autobusoch prímestskej dopravy. Pokrytie viac než 2000 miest a obcí na Slovensku. Reklamná plocha s veľkosťou 42 x 59 cm je umiestnená na okne autobusu v miestach viditeľných pre stojacich aj sediacich cestujúcich. Plagáty formátu A2 sú vložené do antireflexnej priehľadnej krycej fólie.

 

  • Maximálny zásah za nízku cenu.
  • Predpokladané OTS pro celú autobusovú sieť je až 2,5 mil. osôb mesačne!
  • Výhodná sieťová cena, lacná produkcia, efektivita.

MB Poster 120 x 30 cm

Obľúbený formát na vozidlách MHD a prímestskej dopravy s pokrytím po celom Slovensku. Obojstranná samolepka umiestnená na nástupnej strane vozidla efektívne cieli na pasažierov. Netradičná a ekonomicky výhodná reklamná plocha s nízkymi produkčnými nákladmi.

Oslovte milióny cestujúcich za mesiac!

Viac ako 2100 digitálnych plôch
pre vašu kampaň

Prepojenie transportu s mobilným marketingom prostredníctvom Wi-Fi technológie, alebo cez QR kódy umiestnené v grafike na dopravnom prostriedku, umožnia sprostredkovať rýchly vstup do špeciálnej webovej sekcie alebo do aplikácie pre mobilné telefóny.

Reklamná sieť LCD monitorov!

Reklamná digitálna sieť viac ako 600 LCD monitorov na Slovensku. V celej digitálnej sieti cez 3 000 000 OTS. Prevádzkovanie v lokalitách podľa aktuálnej ponuky. Zahrňuje MHD spoje a autobusy prímestskej integrovanej dopravy.  Do reklamnej informatívnej slučky možno zaradiť spoty v trvaní 10 – 30 s.  TV spoty sa zobrazia cestujúcim hromadnou dopravou v priebehu jazdy. Efektívne médium s nízkymi produkčnými nákladmi.

Sieť Wi-Fi reklama

Prvý merateľný digitálny formát v transporte! Online marketingový nástroj pre sprostredkovanie komerčného aj nekomerčného obsahu v autobusoch, trolejbusoch a električkách. Sieť viac ako 1500 Wi-Fi pointov. Plošné zacielenie reklamy na širokú skupinu cestujúcich, dátova odozva, priemerné CTR až 15 %  podľa atraktivity obsahu. Mobilná Wi-Fi poskytuje cestujúcim veľmi vítanú službu internetu zadarmoJe skvelým sprostredkovateľom reklamného obsahu a nástrojom pro e-commerce!

Nakupujte reklamu jednoducho a z jedného miesta!

V našej predajnej sieti môžete nakúpiť pohyblivú reklamu vo všetkých mestách po celom Slovensku.

Kreatívne prvky v MHD

Reklama v transporte ponúka netradičné a originálne grafické riešenia. Vybrané reklamné plochy, zaujímavé technológie a skúsenosti nám umožňujú vytvoriť unikátny vizuálny vzhľad kampane, ktorý dokáže zaujať široké publikum vo dne, a dokonca aj v noci.

Za pomoci výrezov, využitia dverných plôch a kolies, alebo lentikulárných, reflexných fólií vznikajú pútavé reklamy, ktoré sú v prevádzke neprehliadnuteľné.

 

 

Zaujala vás ponuka?

Kontaktujte nás!