O nás

Ideme na vlne pohyblivej reklamy.

Mobilboard

Jediná predajná sieť v rámci Slovenska a Českej republiky,

kde nakúpite reklamu na transporte z jedného miesta!

Garancia

Dokonalá znalosť vozového parku, skúsený aplikačný tým, atesty a používanie kvalitných materiálov.

Špecializácia

Niekoľkoročné skúsenosti, spolupráca s dopravcami, prehlaď o reklamnom trhu na dopravných prostriedkoch, individuálny prístup.

Inovácie

Nové formáty v OOH transporte. Unikátne pohyblivé outdoor plochy a ich prepojenie s digitálnymi médiami cez Wi-Fi.

Za všetkým hľadajte MOBILBOARD!

Vzniku celej agentúry predchádzali dlhé jednania s dopravcami a dodávateľmi. Všetko odštartoval reklamný formát Mobilboard a aplikácia technológie okennej grafiky 3M Scotchprint, ktorá ako prvá vstúpila na český trh s atestom 8SD Ministerstva dopravy. Na slovenský trh sme vstúpili v roku 2004 realizáciou nadnárodnej kampane kampane Unilever/AXE na viac než 70 autobusoch, nasledovalo rozšírenie plôch o City Board, Side Board a ďalšie formáty, čím sme vytvorili silné portfólio reklamných plôch na Slovensku a v Českej republike. Realizovali sme prvý výskum, získali sme prvé ocenenie za kreatívnu reklamu a uviedli na trh prvú Bluetooth kampaň v MHD. Máme realizovaných tisíce reklamných kampaní, v ponuke silné portfólio reklamných plôch, pobočky na Slovensku aj v Českej republike.

Mediálne zastupujeme dopravcov

Sme členom Združenia dopravných podnikov. Na Slovensku spolupracujeme s viac ako s tridsiatimi dopravcami:

Mestská hromadná doprava (MHD) v mestách SR – električky (Bratislava, Košice), trolejbusy (Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica), autobusy.

Prímestská autobusová doprava (PAD), medzimestské autobusy, integrovaná doprava.

Diaľková doprava (DAL), autobusy na diaľkových a medzinárodných linkách vrátane RegioJet a FlixBus.

Čo je MOBILBOARD Transport Network?

MB Transport Network predstavuje od roku 2013 strategické mediálne partnerstvo, ktoré združuje ponuky väčšiny dopravcov v SR a ČR. Dlhodobá spolupráca s dopravcami nám zaručuje výhodnejšie postavenie na mediálnom trhu vo vzťahu ku konkurencii a k ostatným média typom. Týmto krokom nielenže zvyšujeme objem reklamných zákaziek v doprave, ale prinášame časť financií z reklamy späť dopravcom. Vďaka tomu sa môžeme podieľať na zvyšovaní atraktivity a dostupnosti cestovania verejnou dopravou.

MHD reklama je súčasťou média mixu každej značky, ktorá chce byť videná!

Tvoríme reklamu v pohybe a sme na to hrdí!

Vždy sme chceli rozhýbať statické plochy v outdoore, a to sa nám podarilo! Pod záštitou MOBILBOARD vznikol v českej verejnej doprave rad sieťových formátov pre reklamu. Naše formáty korešpondujú s rozmerom klasického bigboardu, billboardu a citylightu. Exteriérová a interiérová reklama na prostriedkoch verejnej dopravy ponúka plošný a efektívny zásah, ale tiež priestor pre nápadité reklamné riešenia. Vieme vytvoriť kreatívne kampane, ktoré vizuálne dotvárajú priestor vôkol nás. Vytrvalé hľadanie grafických, technologických možností a inovácií nám prinieslo rad nominácií a ocenení v kategórii signmaking.

Inovácie nás bavia!

Stále sa učíme, sledujeme dianie okolo nás, ale zachovávame si zdravý rozum. Dlhodobo sme zaradení medzí najväčších inovátorov vo svojom obore, vďaka čomu sme schopní klientom ponúknuť rozmanité portfólio reklamných plôch a sieťových formátov, vrátane digitálnych médií. Baví nás vytvárať projekty, ktoré sa podieľajú na prepojení outdoorovej reklamy so svetom onlinu. Vďaka tomu vieme rozhýbať akúkoľvek reklamnú kampaň vo verejnej doprave.