Formát LCD monitory – Predajné miesta pre digitálnu reklamu na vybraných predajných a zákazníckych centrách RegioJet. Reklamné spoty sa prehrávajú počas dňa opakovane v slučke 12x/1 hod. LCD monitory – Predajné miesta umožňujú rýchle nasadenie online, bez zbytočných nákladov as dlhodobým účinkom.

Digitálna reklamná plocha LCD monitory – Predajné miesta prehráva 30 sekundové spoty a je vhodná pre krátkodobé kampane od 1 mesiaca. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie digitálne plochy (reklama na Facebook profile RJ, reklama cez Online lístky).

Pre bližšie informácie o možnostiach ceny a pokrytia nás prosím kontaktujte.

Papierový Leták – Vlak je klasický reklamný formát pre akcie krátkodobého charakteru. Formát Leták – Vlak je distribuovaný všetkým cestujúcim vo vnútri vlakov RegioJet a zaručuje maximálny zásah v interiéri vozidla. Leták patrí medzi finančne prívetivé typy reklamy.

Formát je vhodný na krátkodobé reklamné riešenie už od 1 dňa as pokrytím regiónov v ČR, na Slovensku až po zahraničné trasy do Rakúska, Maďarska, Poľska a Chorvátska.

Tento formát realizujeme nielen vo vlakoch. Vo formáte A3 a A4 je dostupný aj v autobusoch, trolejbusoch aj električkách, podľa špecifík vo vybraných lokalitách. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie reklamné plochy vo vlaku (reklamné Polep zrkadlá alebo inzerciu v časopise Žltý ai).

Pre bližšie informácie o možnostiach reklamy, ceny a pokrytia nás prosím kontaktujte.

Formát Sampling – Vlak ponúka distribúciu produktových vzoriek ako potraviny, nápoje, kozmetika, papierenské potreby a pod. Sampling – Vlak ponúk atraktívne interiérové ​​riešenie reklamy pre rozmanité spektrum výrobkov s cielením na širokú verejnosť.

Sampling vzoriek je podľa počtu vzoriek distribuovaný cestujúcim vo vlaku. Formát odporúčame pre krátkodobé reklamné riešenie už od 1 dňa. Formát pokrýva regióny v ČR, na Slovensku až po zahraničné trasy do Rakúska, Maďarska, Poľska a Chorvátska. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie reklamné plochy vo vlaku (reklamné Polep zrkadlá alebo inzerciu v časopise Žltý ai).

Pre bližšie informácie o možnostiach ceny a pokrytia vo zvolenej lokalite nás prosím kontaktujte.