MOBILBOARD uzavrel reklamnú spoluprácu so spoločnosťou RegioJet

Agentúra zabezpečuje najväčšie zastúpenie reklamy diaľkových autobusov v Českej republike a na Slovensku

MOBILBOARD uzavrel exkluzívnu reklamnú spoluprácu so spoločnosťou RegioJet

Agentúre MOBILBOARD, ktorá zabezpečuje reklamu na vozidlách MHD, sa podarilo uzavrieť exkluzívnu reklamnú spoluprácu s dopravcom RegioJet. Reklamná sieť domácich a medzinárodných liniek FlixBus a Arriva Express bude doplnená o významný vozový park žltých autobusov Student Agency a vlakov RegioJet. Oficiálne zastúpeniem troch významných diaľkových dopravcov vytvára agentúra najväčšiu sieť pohyblivých reklamných plôch v oblasti diaľnic a rýchlostných ciest v Českej republike, na Slovensku a v zahraničí.

„Spoluprácu so spoločnosťou RegioJet považujeme za veľmi úspešnú. RegioJet je silná značka, ktorá pridáva posledný dôležitý dielik do našej sortimentnej skladačky v kategórii diaľkových autobusov. Pre klientov, ktorí sa chcú odlíšiť alebo preferujú reklamu na diaľniciach, predstavuje skvelú a zároveň jedinú alternatívu k tradičnej billboardovej/bigboardovej reklame. Ta v tomto priestore už inak nie je možná alebo je veľmi obmedzená. RegioJet prevádzkuje takmer 70 diaľkových autobusov, ktoré mesačne vybavia viac ako 1 200 vnútroštátnych, slovenských a medzinárodných spojov. Vlaky vybavia až viac ako 1 500 spojov mesačne. Ak vezmeme do úvahy exkluzivitu oblastí a diaľkový presah naprieč krajinou, za hranice, stáva sa z toho pre klienta seriózna možnosť reklamy, ktorá stojí za zváženie,“ hovorí Radmila Pospíšilová, majiteľka reklamnej agentúry MOBILBOARD.

Exkluzivní zastoupení reklamy RegioJet
Foto: MOBILBOARD

RegioJet vidí v tejto spolupráci prínos

Ako sa na spoluprácu s MOBILBOARDOM teší Jan Šimůnek, marketingový manažér spoločnosti RegioJet media?

„Teším sa na spoluprácu s partnerom, ktorý má dlhoročné skúsenosti s prípravou a realizáciou reklamných kampaní vo vonkajšom a online prostredí. Určite sa teším na prepojenie našich jednotlivých reklamných produktov do väčších balíkov, ktoré dokáže spoločnosť MOBILBOARD vďaka svojmu širokému portfóliu produktov a služieb zostaviť. Vždy som zastával názor, že ak niečo robíme, tak to robme poriadne.“

„Agentúru MOBILBOARD sme si vybrali na základe dlhodobej bezproblémovej spolupráce a stability. Ponuka reklamného priestoru je pre nás doplnkovou službou. Preto sme radi, že máme skúseného reklamného partnera, ktorý vie, ako dosiahnuť čo najlepšie výsledky, a má tím ľudí, ktorých táto oblasť baví. To sa premieta aj do samotnej spolupráce,“ hovorí Šimůnek.

RegioJet spolupráce s MOBILBOARD
Foto: MOBILBOARD

RegioJet ponúka nové možnosti reklamy

Žlté autobusy a vlaky nielenže výrazne zvýšia kapacitu reklamných plôch a trás na diaľkových linkách, pokryjú nové lokality a skupiny cestujúcich, ale prinesú so sebou aj NOVÉ formáty. Zadné čelo autobusu doplní sieť reklamných LCD monitorov.

RegioJet s formátom Back Board
Foto: MOBILBOARD

Vlaky budú pre zmenu ponúkať širokú škálu vnútorných dopravcov. Reklamný priestor budú poskytovať aj formáty na vybraných predajných miestach RegioJet alebo v online médiách dopravcu.

Tri cenové úrovne a variabilita pre zákazníka

Vďaka komplexnej ponuke reklamy v diaľkových vozidlách agentúra zaviedla nový cenový model. Tým sa zabezpečí maximálna variabilita pre inzerentov na rôznych miestach a v rôznych formátoch. Klienti si tak budú môcť vybrať z troch cenových úrovní ako Standard, Premium, Exclusive. Ich úroveň je daná trasou a frekvenciou spojov. Takže ich môžu využívať od Prahy – Brna, cez Ostravu, Košice až po ďalšie vnútroštátne linky vrátane tých zahraničných.

 „Reklamná spolupráca je výhodná nielen pre klientov. Dopravcov pomáha maximálne využiť potenciál reklamnej plochy na vozidlách MHD. Špecializácia a skúsenosti v tejto oblasti, znalosť požiadaviek klientov a dôraz na kvalitu služieb nám umožňujú zvyšovať atraktivitu tohto typu nosičov na trhu vonkajšej reklamy,“ hovorí zakladateľ agentúry MOBILBOARD.

MOBILBOARD spolupraca s Regiojet
Video: MOBILBOARD