MOBILBOARD rastie – má obchodného a prevádzkového riaditeľa

Meníme organizačnú štruktúru a posilňujeme ľudské zdroje

MOBILBOARD rastie – má obchodného a prevádzkového riaditeľa

V reklamnej agentúre MOBILBOARD, ktorá zaisťuje reklamu na vozidlách verejnej dopravy, sme výrazne posilnili ľudské zdroje a od februára meníme organizačnú štruktúru.

Na pozícii Obchodného riaditeľa (CSO) vedenie spoločnosti vymenovalo Petra Mikulku. Vo firme pôsobí 10 rokov a 5 rokov úspešne riadi obchodné projekty v Prahe a stredných Čechách. Novo povedie tím obchodníkov pre ČR a na Slovensku.

Prevádzkové vedenie firmy preberá na pozícii Prevádzkového riaditeľa (COO) Jakub Němec. Jakub v agentúre už 17 rokov zaisťuje reklamnú spoluprácu s mediálnymi agentúrami a kľúčovými klientmi.

Dôvodom personálnych zmien je zásadný nárast realizovaných kampaní a potreba zmeny v oblasti automatizácie, digitalizácie a zefektívnenia firemných procesov. V súčasnej dobe MOBILBOARD realizuje na území Česka a Slovenska vyše 800 kampaní ročne.

Konateľka firmy Radmila Pospíšilová odovzdáva časť svojich kompetencií, aby sa mohla venovať spúšťaniu nových firemných systémov a projektov. „Cítim potrebu pracovať na pozitívnom vnímaní reklamy, pretože tlak politikov na reklamný smog silnie a obmedzuje nám predávať celé regióny a kraje. V tomto roku plánujeme spustiť kampaň „Pohyblivá reklama je užitočná“ a postupne budeme oslovovať s ponukou spolupráce aj ďalšie agentúry“, uvádza Radmila Pospíšilová.

Mobilboard nový management
Vedení MOBILBOARD: Jakub Němec, Radmila Pospíšilová, Petr Mikulka

Agentúra MOBILBOARD vlani oslávila 20 ročné pôsobenie na reklamnom trhu. Má zámer toto jubileum osláviť stavbou zeleného sídla firmy – revitalizovať opustený zlínsky areál, vybudovať tu biotop a stretávacie inovačné centrum.

Písali o nás aj v Mediaguru, Médiář, Busportal