Diaľkové autobusy FlixBus idú naplno s kampaňou od MOBILBOARD!

Dominantný formát Back Board opäť potvrdzuje, že reklama na transporte je výbornou alternatívou diaľničných billboardov

Diaľkové autobusy FlixBus idú naplno s kampaňou od MOBILBOARD!

Máme obrovskú radosť! Po dlhšej pauze zase sviští flotila diaľkových busov FlixBus a hneď s kampaňou od MOBILBOARD.

Po pandemickej pauze prichádza nová OOH kampaň na diaľniciach

Je to presne rok, kedy sa nám podarilo získať oficiálne zastúpenie reklamy na vozidlách FlixBus. Ďalší logický krok agentúry so zámerom doplniť reklamnú sieť diaľkových autobusov o tohto atraktívneho dopravcu a rozšíriť tak klientom inzertný priestor na diaľniciach. Pandémiá však časť vnútroštýtnych a medzinárodných liniek na určitú dobu odstavila mimo prevádzku a na svoje uvedenie si tak prvá outdoor kampaň musela ešte chvíľu počkať. A dnes, konečne, sa do plnej prevádzky vracajú zelené autobusy v plnej svojej kráse a vonkajšia reklama na vozidlách FlixBus dostáva reálne rozmery.

Kampaň Siemens na formáte Back Board, autobusy FlixBus

Na linkách FlixBus sa vezie pútavá reklama Siemens

Svoju diaľničnú premiéru na formáte Back Board v týchto dňoch začala vizuálne výrazná reklama pre značku Siemens a musíte uznať, že vyzerá skutočne perfektne! V hustej cestnej premávke na seba kampaň strháva maximálnu pozornosť a pre motoristov i spolujazdca sa stáva neprehliadnuteľnou. Mobilná plocha zadného čela tak opäť obhajuje svoju silnú pozíciu efektívnej alternatívy diaľničných billboardov.

Už teraz sa tešíme na ďalšie podarené realizácie. Veríme, že práve reklamné plochy na diaľniciach  vytvorí klientom zaujímavé zázemie pre brand, produktové, náborové kampane i ponuky služieb.