Reklamne zaujímavá časť zadného čela vozidla. Formát Back Board – Diaľkové busy na vnútroštátnych a medzinárodných linkách RegioJet, FlixBus, Arriva Express ponúka možnosť kreatívnej imidž reklamy. Vysoká viditeľnosť na frekventovaných úsekoch, prevažne na diaľniciach a cestách 1. triedy. Pohyblivý formát Back Board – Diaľkové busy cieli najmä na účastníkov prevádzky a púta pozornosť 14x efektívnejšie ako statické billboardy pozdĺž ciest.

Formát Back Board – Diaľkové busy je vhodný ako pre dlhodobé kampane od 3 mesiacov, tak aj pre krátkodobejšiu kampaň od 1 mesiaca.

Reklamu na autobusoch je možné prevádzkovať vo veľkých mestách, ale tiež nimi možno veľmi podrobne pokryť regióny. Mestské, diaľkové a medzinárodné spoje účinne zaisťujú reklamu v mestách a na diaľniciach. Pre bližšie informácie o možnostiach ceny a pokrytia nás

Pre bližšie informácie o možnostiach ceny a pokrytí nás kontaktujte.

Digitálna reklama cez LCD monitory – Diaľkové busy. Reklamný formát bez produkčných nákladov zabudovaný v sedadlách autobusov RegioJet zaručuje vysokú viditeľnosť. 30 sekundové zvukové TV spoty sa zobrazujú cestujúcim pri výjazde z východiskovej zastávky. LCD monitory umožňujú rýchle nasadenie online, bez zbytočných nákladov a s maximálnym zásahom vo vnútri vozidiel.

Formát LCD monitory – Diaľkové busy je vhodný pre krátkodobé reklamné kampane už od 1 mesiaca. V jednom autobuse sa nachádza 60 LCD obrazoviek.

LCD monitory pre diaľkové autobusy ponúkame v sieti RegioJet ČR a SR, reklamnú plochu teda nemožno zakúpiť kusovo. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie digitálne plochy (reklama na Facebook profile RJ, reklama cez Online lístky). Pre bližšie informácie o možnostiach reklamy, ceny a pokrytia vo zvolenej lokalite nás prosím kontaktujte.

Formát LCD monitory – Predajné miesta pre digitálnu reklamu na vybraných predajných a zákazníckych centrách RegioJet. Reklamné spoty sa prehrávajú počas dňa opakovane v slučke 12x/1 hod. LCD monitory – Predajné miesta umožňujú rýchle nasadenie online, bez zbytočných nákladov as dlhodobým účinkom.

Digitálna reklamná plocha LCD monitory – Predajné miesta prehráva 30 sekundové spoty a je vhodná pre krátkodobé kampane od 1 mesiaca. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie digitálne plochy (reklama na Facebook profile RJ, reklama cez Online lístky).

Pre bližšie informácie o možnostiach ceny a pokrytia nás prosím kontaktujte.

Papierový Leták – Vlak je klasický reklamný formát pre akcie krátkodobého charakteru. Formát Leták – Vlak je distribuovaný všetkým cestujúcim vo vnútri vlakov RegioJet a zaručuje maximálny zásah v interiéri vozidla. Leták patrí medzi finančne prívetivé typy reklamy.

Formát je vhodný na krátkodobé reklamné riešenie už od 1 dňa as pokrytím regiónov v ČR, na Slovensku až po zahraničné trasy do Rakúska, Maďarska, Poľska a Chorvátska.

Tento formát realizujeme nielen vo vlakoch. Vo formáte A3 a A4 je dostupný aj v autobusoch, trolejbusoch aj električkách, podľa špecifík vo vybraných lokalitách. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie reklamné plochy vo vlaku (reklamné Polep zrkadlá alebo inzerciu v časopise Žltý ai).

Pre bližšie informácie o možnostiach reklamy, ceny a pokrytia nás prosím kontaktujte.

Formát Sampling – Vlak ponúka distribúciu produktových vzoriek ako potraviny, nápoje, kozmetika, papierenské potreby a pod. Sampling – Vlak ponúk atraktívne interiérové ​​riešenie reklamy pre rozmanité spektrum výrobkov s cielením na širokú verejnosť.

Sampling vzoriek je podľa počtu vzoriek distribuovaný cestujúcim vo vlaku. Formát odporúčame pre krátkodobé reklamné riešenie už od 1 dňa. Formát pokrýva regióny v ČR, na Slovensku až po zahraničné trasy do Rakúska, Maďarska, Poľska a Chorvátska. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie reklamné plochy vo vlaku (reklamné Polep zrkadlá alebo inzerciu v časopise Žltý ai).

Pre bližšie informácie o možnostiach ceny a pokrytia vo zvolenej lokalite nás prosím kontaktujte.

Reklamná plocha Stolčeky – Diaľkové busy v interiéri autobusov FlixBus, RegioJet. Obojstranná vnútorná plocha, ktorá umožňuje polep spodnej strany stolčeka. Vysoká vizibilita vo vnútri vozidla zaručuje intenzívne pôsobenie reklamy na pasažierov po celý čas jazdy.

Formát Stolčeky – Diaľkové busy pro dálkové busy je pre diaľkové busy je vhodný pre krátkodobé kampane od 1 mesiaca. V jednom autobuse sa nachádza 60 stolíkov, možnosť výberu linky. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie reklamné plochy (reklamnú inzerciu v časopise Žltý, alebo digitálne médiá ako reklama na Facebook profile dopravcu, inzercia cez Online lístky ai).

Pre bližšie informácie o možnostiach ceny a pokrytí nás prosím kontaktujte.