Wi-Fi k celopolepu!

Efektívne prepojenie pohyblivého transportu s on-line médiami

Wi-Fi k celopolepu!

Ako najväčší dodávateľ reklamy vo verejnom transporte a inovátor vo svojom odbore ponúkame vo svojom portfóliu digitálne produkty plnohodnotne zapadajúce do konceptu ONLINE & DIGITAL reklamy. V reakcii na tento trend a s cieľom udržať záujem zadávateľov o MHD reklamu sme vytvorili zaujímavú produktovú ponuku, ktorá vie efektívne previazať on-line médiá s outdoorom a zvýšiť celkový výkon kampane.

Regionálny zákazníci môžu k celopolepu a iným exteriérovým formátom vo verejnom transporte využiť MOBILNÝ Wi-Fi router s možnosťou jednoduchej a rýchlej inštalácie priamo do konkrétneho vozidla. Toto šikovné zariadenie ponúka flexibilné riešenie pre dopravcov, aj pre reklamných klientov.

Reklamné Wi-Fi predstavuje skvelý on-line nástroj pre sponzorovaný obsah, pre zvýšenie návštevnosti webu a iné. Samozrejmosťou je priamy preklik do produktu / služby, zaujímavé výstupné hodnoty a dátový report. Službu zabezpečuje kompletne na kľúč MOBILBOARD.

Pozrite sa, ako perfektne funguje Wi-Fi s celopolepom! Realizovaná kampaň pre českého klienta Moravia Containers je priamo ukážková case study.

Celopolep pre Moravia Containers

Chcete tiež zvýšiť efektivitu svojej kampane? Ozvite sa nám, radi poradíme ako na to.