Vianoce v MOBILBOARDE trošíčku inak!

Spoločne pre dobrú vec

Vianoce v MOBILBOARDE trošíčku inak!

Darček za darčeky. Takto jednoducho by sa dali zhrnúť tohtoročné Vianoce v MOBILBOARDe. A ako špecifický celý rok, ktorý je obdobím zmien, činov, pomoci a zamýšľania, tak netradične sme pristupovali taktiež k nadeľovaniu vianočných darčekov.

Rozhodli sme, že každú ušetrenú čiastku, inak vynaloženú na nákup vianočného darčeku pre našich partnerov, zákazníkov a zamestnancov, tento rok použijeme na darček pre Natálku. Pre cieľavedomé a talentované mladé dievča, ktoré bohužiaľ nemala také šťastie ako my ostatní, ktorí sme zdraví a plne mobilní. Natália je dcérkou nášho kolegu. Týmto darom jej chceme urobiť radosť a prispieť k lepšej kvalite života.

Veľmi si ceníme spolupráci s Vami, našimi klientami, dopravcami, dodávateľmi. Snáď nám teraz odpustíte tento počin, vďaka ktorému mohol každý z nás prispieť k dobrému skutku. Ďakujeme.

P.S. Natálka nám všetkým namaľovala úžasný vianočný obrázok, ktorý sa stal hlavnou predlohou pre tohtoročné PF. Motív anjela je totiž nielen symbolom Vianoc, ale i nádeje a strážcom všetkého dobrého.