Teambuliding v pohybe, tak ako naše reklamné plochy!

MOBILBOARD v divočine, alebo umenie „prežiť“ v súlade s prírodou

Teambuliding v pohybe, tak ako naše reklamné plochy!

V našej agentúre máme radi výzvy, a nielen tie marketingové. Kto sa bojí, nesmie do lesa, a v prípade našej poslednej dynamickej teambuilding akcie sa porekadlo bezpochyby potvrdilo.

Po roku sme si opäť vyskúšali fyzickú aj mentálnu odolnosť a tímového ducha na skutočne zaujímavom mieste. Opustené malebné údolie Švábskeho potoka, obklopené lesmi, lúkami a pastvinami, nám odhalilo krásy statku Kozojedský dvor, kde naše tohtoročné tímové dobrodružstvo začína aj končí.

Kozojedský dvor, miesto pre náš teambuilding

Outdoorový program bol pre tento rok viac ako pestrý a v pohybe, rovnako ako naše reklamné plochy. Asi určitá kompenzácia za covidovú éru… Ranné rozohrievacie kolo sme odštartovali tímovou hrou s cieľom prelomiť osobné zóny a bariéry, na ktorú nadviazal Tangram. Skladanie hlavolamov nám poriadne zamotalo hlavu, ale niekoľko zaujímavých obrazcov v časovom limite sa nám podarilo úspešne vytvoriť. Zjavne na tom nie sme s predstavivosťou ešte tak úplne zle…

„Človek spoznáva sám seba, až keď zápasí s prekážkami.“ — Antoine de Saint-Exupéry

Kúzlo hlavolamov

Nasledujúce dopoludňajšie hry vyžadovali verbálne a komunikačné zručnosti. Vytváranie príbehu a jeho postupností, alebo behacie obrie pexeso malo aj svoje kúzlo. Neobvyklá príležitosť si pri hre zabehať, udržať počas presunu z bodu A do bodu B v hlave dôležitú myšlienku a ešte ju zrozumiteľne pretlmočiť na diaľku cez vysielačku. Jednoduché to úplne nie je, jedno je ale isté, posilníte pamäťové závity, ústne svaly a urobíte si poriadny hlad!

Skladáme príbeh

Avšak! Plné brucho ešte neveští poobedného šlofíka, skôr prípravu na nadchádzajúci plán. Rozkaz znel jasne: Hore do divočiny za zlatou horúčkou. Dva tímy zlatokopov, divoký terén s prekážkami, s cieľom nájsť zlato a „prežiť“! Snáď možno s tým rozdielom, že naši predkovia nemali pre orientáciu v priestore k dispozícii GPS súradnice, funkčnú obuv, tonu repelentu na tele, nápovedu v chrbte a relatívne usporiadaný terén. Tak odštartoval popoludňajší MOBILBOARDí pochod prírodou.

Vyrážame za zlatom

Vyrážame za zlatom

Po občasnom lesnom blúdení, snahe prekonať všetky prekážky, a to aj za pomoci vlastnoručne skonštruovaného loveckého vybavenia, pokúsiť sa zdolať plyšovú šelmu či papierového diviaka, a vo finále ešte nájsť zlato, sa obom tímom podarilo. Cieľová latka pokorená. Aj ten oheň sa nám nakoniec podarilo vykresať! Zvládli sme to, nech nám bude odmenou tá skvelá večera, ktorú nám pán majiteľ statku z miestnych bio zdrojov pripravil.

MOBILBOARD tím 1 so svojou trofejou
MOBILBOARD tím 2 s náložou zlata

Po náročnom dni sa prebúdzame do nového rána s pár štípancami, škrabancami a modrinami, s apetítom na lákavé domáce raňajkami a voňavú kávu. A budete pozerať, s bonusom v podobe čerstvo nadojeného domáceho mlieka od miestnej kravky, ktoré za ranného kuropenia zručne nadojila naša kolegyňa. Plní nové sily si ešte vyskúšame kúzlo lukostreľby, navštívime miestnu ekologickú farmu a hurá späť do Zlína, unavení, ale s čistou mysľou.

Ďakujeme agentúre TERN EVENT za perfektnú prípravu a program, majiteľom Kozojedského dvora za super zázemie.