Formáty, plochy, lokality – všetko online

Vyberte si kraj

Banskobystrický kraj

V regióne Banskobystrický kraj zaisťujeme kompletné pokrytie reklamných plôch v MHD, ale aj v prímestskej doprave. Reklamu zrealizujeme na autobusoch a trolejbusoch v meste Banská Bystrica, ale tiež na autobusoch v ďalších regionálnych mestách ako sú Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Zvolen a v ďalších lokalitách. Nenašli ste v ponuke pre Banskobystrický kraj požadovanú lokalitu? Pre viac informácií o formátoch a možnostiach pokrytia v konkrétnom regióne nás kontaktujte.  

Bratislavský kraj

V regióne Bratislavský kraj zaisťujeme kompletné pokrytie reklamných plôch v MHD, ale aj v prímestskej doprave. Reklamu realizujeme na autobusoch, električkách a trolejbusoch v meste Bratislava, ale tiež na autobusoch v ďalších regionálnych mestách ako sú Malacky, Pezinok, Senec a v ďalších lokalitách. Nenašli ste v ponuke pre Bratislavský kraj požadovanú lokalitu? Pre viac informácií o formátoch a možnostiach pokrytia v konkrétnom regióne nás kontaktujte.

Košický kraj

V regióne Košický kraj zaisťujeme kompletné pokrytie reklamných plôch v MHD, ale aj v prímestskej doprave. Reklamu realizujeme na autobusoch a električkách v meste Košice, ale taktiež na autobusoch v ďalších regionálnych mestách ako sú Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov a v ďalších lokalitách. Nenašli ste v ponuke pre Košický kraj požadovanú lokalitu? Pre viac informácií o formátoch a možnostiach pokrytia v konkrétnom regióne nás kontaktujte.

Nitrianský kraj

V regióne Nitriansky kraj zaisťujeme kompletné pokrytie reklamných plôch v MHD, ale aj v prímestskej doprave. Reklamu realizujeme na autobusoch nielen v meste Nitra, ale aj v ďalších regionálnych mestách ako sú Komárno, Levice, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce a v ďalších lokalitách. Nenašli ste v ponuke pre Nitriansky kraj požadovanú lokalitu? Pre viac informácií o formátoch a možnostiach pokrytia v konkrétnom regióne nás kontaktujte.

Prešovský kraj

V regióne Prešovský kraj zaisťujeme kompletné pokrytie reklamných plôch v MHD, ale aj v prímestskej doprave. Reklamu realizujeme na autobusoch a trolejbusoch v meste Prešov, ale aj na autobusoch v ďalších regionálnych mestách ako sú Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov a v ďalších lokalitách. Nenašli ste v ponuke pre Prešovský kraj požadovanú lokalitu? Pre viac informácií o formátoch a možnostiach pokrytia v konkrétnom regióne nás kontaktujte.

Trenčiansky kraj

V regióne Trenčiansky kraj zaisťujeme kompletné pokrytie reklamných plôch v MHD, ale aj v prímestskej doprave. Reklamu realizujeme na autobusoch nielen v meste Trenčín, ale aj na autobusoch v ďalších regionálnych mestách ako sú Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov a v ďalších lokalitách. Nenašli ste v ponuke pre Trenčiansky kraj požadovanú lokalitu? Pre viac informácií o formátoch a možnostiach pokrytia v konkrétnom regióne nás kontaktujte.

Trnavský kraj

V regióne Trnavský kraj zaisťujeme kompletné pokrytie reklamných plôch v MHD, ale aj v prímestskej doprave. Reklamu realizujeme na autobusoch nielen v meste Trnava, ale aj na autobusoch v ďalších regionálnych mestách ako sú Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica a v ďalších lokalitách. Nenašli ste v ponuke pre Trnavský kraj požadovanú lokalitu? Pre viac informácií o formátoch a možnostiach pokrytia v konkrétnom regióne nás kontaktujte.

Žilinský kraj

V regióne Žilinský kraj zaisťujeme kompletné pokrytie reklamných plôch v MHD, ale aj v prímestskej doprave. Reklamu realizujeme na autobusoch nielen v meste Žilina, ale aj na autobusoch v ďalších regionálnych mestách ako sú Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín a v ďalších lokalitách. Nenašli ste v ponuke pre Žilinský kraj požadovanú lokalitu? Pre viac informácií o formátoch a možnostiach pokrytia v konkrétnom regióne nás kontaktujte.