Celopolep bez karosérie – Autobus

Celopolep bez karosérie pre autobus je vhodná reklamná plocha na imidž, ale aj ďalšie typy kampaní. Je to menšia alternatíva ku klasickej verzii Celopolepu a tiež s dlhodobým účinkom.

Formát Celopolep bez karosérie pre autobus kombinuje špeciálne priehľadné okenné fólie a vinylové fólie na plechovú časť karosérie. Formát odporúčame pre dlhodobé kampane od 6 do 36 mesiacov.

Inštaláciu celopolepov realizujeme na všetkých typoch autobusov po celej SR. Reklamu na autobusoch je možné prevádzkovať vo veľkých mestách, ale tiež nimi možno veľmi podrobne pokryť spádové časti regiónov. Mestské a prímestské spoje zaisťujú reklamu hlavne v centrách miest a okolia, diaľkové a medzinárodné spoje na diaľniciach. Kyvadlové, cyklobusy a skibusy dokážu reklamou zasiahnuť špeciálne miesta v turistických oblastiach.

Tento polep je možné aplikovať na autobusoch podľa špecifík vo vybraných lokalitách. Cena reklamnej plochy sa pre jednotlivé regióny líši. Pre bližšie informácie o možnostiach pokrytia vo zvolenej lokalite nás prosím kontaktujte.

Parametre

Rozmer (m²) 25
Typ kampane dlhodobá od 6 mesiacov
Prečo reklama vo verejnej doprave? Pretože je účinná a funguje! Viac TU.

Dostupné lokality

  • Slovenská republika