Celopolep 30 % okien – Autobus

Celopolep 30 % okien pre autobus je veľká image plocha. Svojím rozsahom dokáže efektívne zviditeľniť akúkoľvek kampaň. Pôsobivá reklama s dlhodobým efektom a zaujímavým priestorom pre kreatívne kampane!

Formát okna Celopolep 30% okien pre autobus je vyrobený spojením špeciálnej priehľadnej okennej fólie a vinylovej fólie na plechovej časti karosérie a 30% skiel. Plochu odporúčame na dlhodobé kampane od 1 do 36 mesiacov.

Inštaláciu celopolepov realizujeme na všetkých typoch autobusov po celej SR. Reklamu na autobusoch je možné prevádzkovať vo veľkých mestách, ale tiež nimi možno veľmi podrobne pokryť spádové časti regiónov. Mestské a prímestské spoje zaisťujú reklamu hlavne v centrách miest a okolia, diaľkové a medzinárodné spoje na diaľniciach. Kyvadlové, cyklobusy a skibusy dokážu reklamou zasiahnuť špeciálne miesta v turistických oblastiach.

Tento polep je možné aplikovať na autobusoch podľa špecifík vo vybraných lokalitách. Cena reklamnej plochy sa pre jednotlivé regióny líši. Pre bližšie informácie o možnostiach pokrytia vo zvolenej lokalite nás prosím kontaktujte.

Parametre

Rozmer (m²) 50
Typ kampane dlhodobá od 6 mesiacov
Prečo reklama vo verejnej doprave? Pretože je účinná a funguje! Viac TU.

Dostupné lokality

  • Slovenská republika