Predajná sieť rámčekov B1 pri eskalátoroch v pražskom metre, ktoré lemujú priestory jednotlivých staníc. Efektívna reklama, ktorá príde do kontaktu s niekoľkými tisíckami cestujúcich denne.

Formát je vhodný pre krátkodobé intenzívne kampane už od 14 dní. Tieto reklamné plochy ponúkame na linkách A, B a C.

Plocha B1 pri eskalátoroch v pražskom metre je ponúkaná formou sieťového predaja, kedy jedna sieť obsahuje 50 kusov reklamnej plochy.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Plagáty B1 vo vozidlách pražského metra sú umiestnené v rámčekoch,
ktoré sa nachádzajú v čelných vozňoch. Majú rovnaký rozmer ako rámčeky pozdĺž eskalátorov, a je teda vhodné pre konkrétnu kampaň využívať obidva, vysoko účinné formáty.

Jedná sa o sieťový predaj, kedy jedna sieť obsahuje 4 ks reklamy na čelách vozidiel. Predaj je možný iba na linke C, metro Praha.

Pre bližšie informácie o reklamnej ploche B1 vo vozidlách metra nás prosím kontaktujte.

Veľmi efektívny reklamný priestor pražského metra, ktorý nie je možné prehliadnuť. Interiérová fólia 35 x 30 cm je lepená na presklené zásteny metra, hneď pri dverách do vozidla. Hlavnou prednosťou tohto reklamného polepu 35 x 30 cm je jeho obojstranná viditeľnosť.

Formát Interiérová fólia 35 x 30 cm sa predáva iba ako sieťový, kedy jedna sieť obsahuje 48 ks. V jednej súprave tak pokryjete svojou reklamou hneď 5 vozňov. Pre metro Praha kompletný predaj liniek A, B a C.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte.

Rámček 106 x 19 cm umiestnený v pražskom metre pozdĺž celého vozňa, v jeho hornej časti. Viac ako meter dlhá reklamná plocha, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre reklamné oznámenie k širokému publiku cestujúcich.

Formát Rámček 106 x 19 cm v metre je vhodný pre kampane už od 14 dní. Jedná sa o kusový predaj, vždy ale v násobku piatimi.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Rámček 49 x 49 cm vo vnútri súprav pražského metra. Tieto reklamné plochy sú umiestnené priamo v zornom poli cestujúcich. Plocha ponúka ideálny priestor pre brandové, produktové alebo zľavové kampane.

Dĺžka reklamnej kampane je od 14 dní a jedná sa o kusový predaj, vždy v násobku piatimi. Tieto reklamné priestory v pražskom metre ponúkame na linkách A a B.

Pre bližšie informácie o formáte Rámček 49 x 49 cm nás prosím kontaktujte.

Osvetlené CLV na nástupištiach, vo vestibuloch, prestupných koridoroch a vo vstupných halách pražského metra.

Reklamná plocha CLV v rozmere 2 m² je vhodná pre kampane už od 14 dní. Tento reklamný formát ponúkame na všetkých troch linkách pražského metra A,B a C.

Pre bližšie informácie o formáte nás prosím kontaktujte.

Reklamný polep eskalátorov pražského metra na pásoch, ktoré od seba oddeľujú jednotlivé eskalátory. Vysoko frekventované miesto, ktoré denne uvidia tisíce cestujúcich.

Reklamný polep eskalátorov pražského metra je ideálny formát pre navigačné či produktové kampane. Predaj plochy Polep eskalátorov je realizovaný po jednotlivých sektoroch. Pre metro Praha sú v predaji linky A, B a C.

Pre bližšie informácie o formáte nás prosím kontaktujte.