Česká sieť MB Ticket Poster, reklamná plocha na automatoch na cestovné lístky. Exkluzívna poloha a dôležité prestupné uzly v centrách miest v Čechách s vysokou frekvenciou zásahu. Previazaním s linkami MHD je zaistený maximálny zásah reklamnej kampane. Reklamné automaty sa nachádzajú na vybraných zastávkach MHD a exkluzívnych pozíciách s veľkou frekvenciou osôb.

Reklamná inzercia na bokoch automatov, ktoré ľudia využívajú každý deň, nepodlieha slepote voči reklamným oznámeniam a je neprehliadnuteľná. Vďaka množstvu realizovaných transakcií sme naviac schopní určiť aj kampane umiestnenej na jednotlivých automatoch.

Ponúka této reklamné plochy v ČR:

Cena reklamnej plochy MB Ticket Poster sa pre jednotlivé regióny líši. Pre bližšie informácie o možnostiach pokrytia vo zvolenej lokalite nás prosím kontaktujte.

Veľkoplošný digitálny reklamný panel LED obrazovka Praha sa nachádza v exkluzívnej lokalite v centre hlavnej českej metropoly, na ulici Národní, OD Máj.

Efektívna digitálna plocha pre vaše reklamné spoty, ktorá vďaka svojmu lukratívnemu umiestneniu a živému prenosu garantuje vysokú frekvenciu zásahu a dokonalý vizuálny zážitok vo dne aj v noci.

TOP digitálny reklamný nosič ponúka neobmedzené kreatívne riešenia. Rozmer LED obrazovky v Prahe je 6,7 x 2,8 m.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.