MOBILBOARD ukážky reklamných kampaní

Pozrite si naše najnovšie realizácie

MOBILBOARD ukážky reklamných kampaní

Vážení klienti, mediálni partneri,

Vďaka vám, vašim kampaniam, zažíva reklama vo verejnej doprave v tomto roku svoj mediálny boom. V porovnaní s úspešným rokom 2022 registrujeme aj v tomto roku obrovský záujem o tento typ vonkajšej reklamy (OOH). To nás veľmi teší a veríme, že koniec roka prinesie ešte veľa zaujímavých výsledkov.

Naše realizácie v tomto roku

Viac ako ½ tohtoročnej práce na zaujímavých reklamných kampaniach na autobusoch, trolejbusoch, električkách na Slovensku a v Českej republike je za nami, pár kilometrov ešte zostáva. Ale aj to si zaslúži poďakovanie a zdieľanie. Pripravili sme pre vás kokteil špičkových projektov na obľúbených veľkoformátových Celopolepoch, Mobilboarde, Side Boarde či Back Boarde. Ukážky môžete použiť ako zaujímavú inšpiráciu pre vašu brandovú kampaň, ktorá vás tradične postaví pred klasické rozhodnutie výberu vhodného typu média.

Reklama vo verejnej doprave prináša zásah tam, kde ho potrebujete

Dopravná reklama ponúka širokú škálu formátov v kľúčových mestách Slovenskej republiky, ako sú Banská Bystrica, Košice, Nitra, Prešov, Trenčín, Žilina, Trnava, Bratislava, naprieč regiónmi, na diaľnici a tiež v Česku. Reklama vo verejnej doprave je v podstate jedným z mála druhov médií s exkluzívnym zobrazením. Vďaka svojej mobilite majú pohyblivé billboardy široký regionálny presah a poskytujú naozaj veľký priestor pre imidžové kampane.

Otvárame rezervácie na budúci rok

Vzhľadom na vysokú obsadenosť vybraných lokalít a plôch už teraz spúšťame predpredaj na rok 2024. Vyberte si z vonkajších, vnútorných formátov alebo digitálnych médií a rezervujte si reklamný priestor za aktuálne ceny!

Rozhýbte s nami svoju značku a buďte videní tam, kde ostatní nie sú. Pretože reklama vo verejnej doprave jednoducho funguje!

Príklady našich realizácií ⬇️