MOBILBOARD novo v roku 2024

Vianočné prianie s príbehom

MOBILBOARD novo v roku 2024

Vážení obchodní priatelia,

k vianočnej atmosfére v biznisovom svete, aspoň u nás v agentúre, patrí tradične PFko. Posielame ho každý rok, poslali sme Vám ho aj tento rok. MOBILBOARD PF2024 má však tentoraz hlbší význam. Sprevádza ho príbeh zlínskej reklamnej agentúry, ktorého tematika má svoje opodstatnenie a rezonuje našou firmou už dlhší čas. V čom je PF tento rok iné? Nejde ani tak o podobu, ale o obsah. V skratke Vám pozadie tejto story teraz priblížime. Ale nebojte sa, nepreorientovávame sa na realizáciu záhrad alebo poľnohospodárstva, ako to na prvý pohľad vyzerá. 😊

Rastieme a posúvame sa do novej etapy

Agentúra MOBILBOARD sa za svojich 20 rokov fungovania, kedy v podstate položila základy MHD reklamy v ČR a na Slovensku, dosť posunula a vyrástla. Napriek digitálnej konkurencii doslova vzkriesila hodnotu tohto OOH media typu, ktorý stojí na pevných základoch a ktorého obľúbenosť u klientov aj agentúr postupom času výrazne posilňuje. Zrazu riešime takmer 1000 zákaziek ročne, personálne napučiavame a priestor kancelárií nám začína byť pomaly tesný. A to si žiada zmenu, ktorú vystihuje práve náš tohtoročný vizuál.

Keď Radka* (Radmila Pospíšilová, majiteľka MOBILBOARD) pred 2 rokmi prišla s informáciou o kúpe zlínskeho monumentu na pokraji skazy – kúpalisko Riviéra Malenovice, bolo to veľké prekvapenie všetkých vo vnútri firmy, ale aj pre miestnu verejnosť. Postupom času dostáva táto transakcia reálne obrysy, práce na tomto projekte sú v plnom prúde.

Staviame zelené sídlo

MOBILBOARD bude mať už čoskoro vlastnú pevnú pôdu pod nohami, firemné sídlo a nie hocijaké! Z bývalej plavárne a súčasného brownfieldu, vznikne nový zelený areál navrhnutý s rešpektom a pokorou k okolitej krajine. Jej súčasnú smutnú podobu pripomenie snáď už len torzo pôvodného tobogánu. Kúzelná lokácia pod malenovickým hradom, plánovaný biotop a ďalšie edukatívne využitie areálu už sú na pozeranie vo vizualizácii.

Riviéra Zlín vizualizácia
Riviéra Zlín české sídlo agentúry MOILBOARD
Riviéra Zlín české sídlo agentúry MOILBOARD

Radmila Pospíšilová zaujala Forbes

MOBILBOARD je prvá zelená reklamka, ktorá rieši dlhodobú udržateľnosť. Radmila Pospíšilová za projekt získala pozornosť Forbes, ktorý ju nominoval do rebríčka Najvplyvnejšie ženy Česka.

Forbes Radmila Pospisilova

Uplynuli dve desaťročia a MOBILBOARD teda začína novú životnú etapu. Potomka v podobe úspešného média typu už máme, stromy na Riviére ZLÍN postupne sadíme, zostáva len dostaviť funkčný dom, na čom už postupne usilovne pracujeme. Sami sme na finálny výsledok zvedaví a tešíme sa. Tak nám držte palce!

Za celý náš česko-slovenský tím Vám prajeme, aby ste aj Vy mali po celý rok pevnú pôdu pod nohami a pevné zdravotné, rodinné aj pracovné základy.

Ďakujeme všetkým za spoluprácu a že idete v reklame s nami,

Váš MOBILBOARD

MOBILBOARD tím PF2024