Predajná sieť rámčekov B1 pri eskalátoroch v pražskom metre, ktoré lemujú priestory jednotlivých staníc. Efektívna reklama, ktorá príde do kontaktu s niekoľkými tisíckami cestujúcich denne.

Formát je vhodný pre krátkodobé intenzívne kampane už od 14 dní. Tieto reklamné plochy ponúkame na linkách A, B a C.

Plocha B1 pri eskalátoroch v pražskom metre je ponúkaná formou sieťového predaja, kedy jedna sieť obsahuje 50 kusov reklamnej plochy.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

Osvetlené CLV na nástupištiach, vo vestibuloch, prestupných koridoroch a vo vstupných halách pražského metra.

Reklamná plocha CLV v rozmere 2 m² je vhodná pre kampane už od 14 dní. Tento reklamný formát ponúkame na všetkých troch linkách pražského metra A,B a C.

Pre bližšie informácie o formáte nás prosím kontaktujte.

Reklamný polep eskalátorov pražského metra na pásoch, ktoré od seba oddeľujú jednotlivé eskalátory. Vysoko frekventované miesto, ktoré denne uvidia tisíce cestujúcich.

Reklamný polep eskalátorov pražského metra je ideálny formát pre navigačné či produktové kampane. Predaj plochy Polep eskalátorov je realizovaný po jednotlivých sektoroch. Pre metro Praha sú v predaji linky A, B a C.

Pre bližšie informácie o formáte nás prosím kontaktujte.

Česká sieť MB Ticket Poster, reklamná plocha na automatoch na cestovné lístky. Exkluzívna poloha a dôležité prestupné uzly v centrách miest v Čechách s vysokou frekvenciou zásahu. Previazaním s linkami MHD je zaistený maximálny zásah reklamnej kampane. Reklamné automaty sa nachádzajú na vybraných zastávkach MHD a exkluzívnych pozíciách s veľkou frekvenciou osôb.

Reklamná inzercia na bokoch automatov, ktoré ľudia využívajú každý deň, nepodlieha slepote voči reklamným oznámeniam a je neprehliadnuteľná. Vďaka množstvu realizovaných transakcií sme naviac schopní určiť aj kampane umiestnenej na jednotlivých automatoch.

Ponúka této reklamné plochy v ČR:

Cena reklamnej plochy MB Ticket Poster sa pre jednotlivé regióny líši. Pre bližšie informácie o možnostiach pokrytia vo zvolenej lokalite nás prosím kontaktujte.

Veľkoplošný digitálny reklamný panel LED obrazovka Praha sa nachádza v exkluzívnej lokalite v centre hlavnej českej metropoly, na ulici Národní, OD Máj.

Efektívna digitálna plocha pre vaše reklamné spoty, ktorá vďaka svojmu lukratívnemu umiestneniu a živému prenosu garantuje vysokú frekvenciu zásahu a dokonalý vizuálny zážitok vo dne aj v noci.

TOP digitálny reklamný nosič ponúka neobmedzené kreatívne riešenia. Rozmer LED obrazovky v Prahe je 6,7 x 2,8 m.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.