Reklamno zaujímavá časť vozidla Back Board na busoch nadnárodných dopravcov FlixBus, Arriva Express, RegioJet, Student Agency. Možnosť kreatívne grafiky s reflexnými prvkami. Back Board pre diaľkové busy zaisťuje vysokú sledovanosť nielen v mestskom ruchu, ale prevažne na frekventovaných diaľniciach a cestách 1. triedy. Veľký formát pohyblivé reklamy cielia najmä na účastníkov premávky a púta pozornosť 14x efektívnejšie ako statická reklamná plocha pozdĺž ciest.

Formát Back Board je vhodný na dlhodobé kampane od 3 mesiacov, ale je možné ho použiť aj na produktovú kampaň od 1 mesiaca.

Reklamu na autobusoch je možné prevádzkovať vo veľkých mestách, ale tiež nimi pokryť jednotlivé regióny.

Pre bližšie informácie o možnostiach reklamy na diaľkových autobusoch, o pokrytí a cenách nás kontaktujte.

Atraktívny reklamný formát Flix Board na 1/3 zadnej časti vozidla. Reklamná plocha na autobusoch vnútroštátnych a medzinárodných liniek európskeho dopravcu FLIXBUS zaručuje vysokú sledovanosť na diaľniciach a cestách 1. triedy. Cielia najmä na motoristov a spolujazdca. Reklama v pohybe prináša 14x efektívnejší zásah ako statické plochy pozdĺž ciest.

Formát Flix Board pre diaľkové autobusy je vhodný pre krátkodobé kampane od 1 mesiaca.

Pre bližšie informácie o možnostiach reklamy na formátu Flix Board pre diaľkové autobusy, o pokrytí a cenách nás prosím kontaktujte.

Reklamná plocha Stolčeky pre diaľkové autobusy. Obojstranná interiérová plocha, ktorá umožňuje polep stolíka z vrchnej alebo spodnej strany podľa preferencií klienta. Vysoká viditeľnosť vo vnútri vozidla zaručuje intenzívne pôsobenie reklamy na pasažierov po celý čas jazdy.

Formát Stolčeky pre diaľkové autobusy je vhodný pre krátkodobé kampane od 1 mesiaca.

Pre bližšie informácie o možnostiach reklamy na formátu Flix Board pre diaľkové autobusy, o pokrytí a cenách nás prosím kontaktujte.