Z nášho blogu

Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre!

 • Jarné reklamné kampane na dopravných prostriedkoch idú a oslovujú svojich zákazníkov.

  Šťastie praje pripraveným a v biznise to platí dvojnásobne. Aj keď sa jarná sezóna tak trochu vymkla nášmu očakávaniu, značky komunikačne nezaháľajú ani v MHD reklame. Jednoducho vedia, že je potrebné posilňovať za každých okolností svoj brand a udržiavať neustály kontakt so zákazníkmi.

  Či už idú v pôvodnej komunikačnej linke, alebo ju prispôsobili súčasnej dobe, väčšina značiek funguje na 100% a pre svoj marketing využíva všetky dostupné kanály a nosiče, vrátane OOH Transporte.

  Nechajte sa inšpirovať malou ochutnávkou posledných realizácií zaujímavých kampaní, ktoré aktuálne bežia na obľúbených pohyblivých formátoch ako Celopolep, Mobilboard, Window Board, Back Board, na digitálnej LED obrazovke, LCD monitoroch a ďalších reklamných plochách.

  Be strong! V reklame i v živote

  Zdroj foto Re/Max: Dopravacek.eu
  Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre! Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre! Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre! Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre! Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre! Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre! Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre! Značky do toho idú aj v MHD reklame, a to je dobre!

  Späť na prehľad