Z nášho blogu

Vianočná reklama úspešne prebieha aj v OOH transporte!

 • Vianočná sezóna eskaluje a MOBILBOARD kampane frčia naplno.

  Kamkoľvek zabrúsite, vstúpite, všade na vás vykukujú vianočné kampane. Významní klienti a značky využívajú pre svoje produkty v závere roka rozmanitý médiá mix, od klasických médií, digitálu až po vonkajšie pohyblivú reklamu, ktorá sa vo frekventovanej dopravnej sieti jednoducho nedá prehliadnuť.

  Na mestských vozidlách verejnej dopravy v Česku tak 
  žte zaregistrovať výrazný polep MOBILBOARD s vianočným motívom Alzy, formát MB Poster A2 klienta DM alebo plochu CITIBOARD pre značku Grand Moravia. Módny e-shop Zoot pre zmenu zvolil zaujímavú kombináciu reklamných plôch v MHD-samolepky na sedadlách s online formátom Wi-Fi Reklama.

  Vianočný premiéru tento rok zažíva nová digitálna plocha MOBILBOARD v Prahe, LED OBRAZOVKA na Národnej triede, ktorú pre svoju propagáciu s tematicky ladeným klipom využila parfuméria DOUGLAS a SEPHORA.

  A Vianoce môžu začať ....
  Vianočná reklama úspešne prebieha aj v OOH transporte! Vianočná reklama úspešne prebieha aj v OOH transporte! Vianočná reklama úspešne prebieha aj v OOH transporte! Vianočná reklama úspešne prebieha aj v OOH transporte! Vianočná reklama úspešne prebieha aj v OOH transporte! Vianočná reklama úspešne prebieha aj v OOH transporte! Vianočná reklama úspešne prebieha aj v OOH transporte!

  Späť na prehľad