Z nášho blogu

V MOBILBOARDE sa slávilo aj nadeľovalo

 • Tento rok sme sa zišli už v poriadne hojnom počte! Po všetkých tých výsledkoch, víziach a stratégiach človeku naozaj poriadne vyhladne. Naše myšlienky na zábavu a hodovanie však neplánovane prerušilo jedno veľmi príjemné prekvapenie. A pretože Vianoce sú symbolom dobrej nálady, dobrôt a vysnívaných darčekov, nadeľovalo sa aj u nás v MOBILBOARDE.
   
  Jeden taký úžasný, v podobe darčekového poukazu, odovzdala riaditeľka Radmila Pospíšilová nášmu kolegovi a oteckovi handicapovanej Natálky. Táto suma má prispieť na nákup vozíka za bicykel, vďaka ktorému sa Natálke otvoria nové možnosti trávenia voľného času a výletov s rodičmi a súrodencami. Natálka, veľmi Ti fandíme a tešíme sa na pohľadnice z ciest! 
   
  Záver dňa si už dokážte predstaviť. V duchu zábavy, dobrého jedla a pitia, a v rámci udržanie fyzickej kondície nás dokonca neminulo ani večerné fitness. 

  Vďaka za skvelú Československú párty & partiu! MOBILBOARD, ideme spoločne ďalej!
  V MOBILBOARDE sa slávilo aj nadeľovalo V MOBILBOARDE sa slávilo aj nadeľovalo V MOBILBOARDE sa slávilo aj nadeľovalo V MOBILBOARDE sa slávilo aj nadeľovalo V MOBILBOARDE sa slávilo aj nadeľovalo V MOBILBOARDE sa slávilo aj nadeľovalo

  Späť na prehľad