Z nášho blogu

Reflexné prvky, unikátne riešenie, ktoré v noci rozsvieti vašu OOH kampaň!

 • Vieme pracovať so špeciálnou aplikáciou polepu na vonkajších formátoch v transporte, ktorá zaručuje viditeľnosť v tme a dodáva reklame zaujímavý efekt.

  Kreatívne spracovanie vonkajšieho polepu za pomoci špeciálnej reflexnej fólie dokáže rozžiariť reklamnú kampaň aj v zimnom období, kedy deň skoro strieda šero a tma a iné plochy strácajú vizibilitu.

  Vďaka REFLEXNÝM PRVKOM na vozoch MHD, prímestských a diaľkových autobusových liniek po celom Slovensku môžete doslova rozsvietiť svoju outdoorovú reklamu. Nielenže originálnou formou zaujmete kľúčovú cieľovú skupinu, ale skvele podčiarknete predvianočnú atmosféru, ktorá sa v tomto čase prelína naprieč mestami a obchodnými centrami.

  Už žiadne nočné obmedzenia. Buďte vidieť za každých okolností! Prezrite si malú ochutnávku z realizovaných kampaní v pohybe, ktoré u formátov BACK BOARD a CELOPOLEP využívajú reflexné prvky.
  Reflexné prvky, unikátne riešenie, ktoré v noci rozsvieti vašu OOH kampaň! Reflexné prvky, unikátne riešenie, ktoré v noci rozsvieti vašu OOH kampaň! Reflexné prvky, unikátne riešenie, ktoré v noci rozsvieti vašu OOH kampaň! Reflexné prvky, unikátne riešenie, ktoré v noci rozsvieti vašu OOH kampaň!

  Späť na prehľad