Z nášho blogu

Prvá prezentácia pre dopravcov na Slovensku

 • Prvé zasadanie združenia dopravcov na Slovensku prebehlo s našou účasťou.
  Predstavili sme zástupcom prevádzkovateľov hromadnej dopravy prezentáciu našej spoločnosti a taktiež novinky v oblasti internetu pre verejnú dopravu.
  V poslednej dobe sa môžeme pochváliť niekoľkými ukážkovými referenciami, ktoré dopravcov veľmi zaujali.
  Jedná sa o dlhodobú spoluprácu s košickým dopravcom Eurobus, ktorý veľmi profesionálne využíva uvítaciu stránku Wi-Fi  pre komunikáciu s cestujúcimi. Ďalšou Case Study je referencia dopravcu SAD Žilina pre ktorého MOBILBOARD realizoval riešenie prepojenia LCD a Wi-Fi routera. Dopravca má možnosť v obidvoch zariadeniach meniť obsah a manažovať funkčnosť priamo zo svojho PC na stole.
  Tretie Case Study, ktoré si veľmi vážime je zabezpečenie internetu v nových električkách výrobcu Škoda Transportation. Tu bolo potrebné dodať veľmi rozsiahlu dokumentáciu a homologizáciu pre dráhové vozidlá. Celý projekt by sa mal realizovať od 10/2017.
  Je vidno, že náš router MB Wi-Fi Transport je pripravený pre široké použitie v doprave a spĺňa najprísnejšie požiadavky.
  Prvá prezentácia pre dopravcov na Slovensku Prvá prezentácia pre dopravcov na Slovensku Prvá prezentácia pre dopravcov na Slovensku Prvá prezentácia pre dopravcov na Slovensku Prvá prezentácia pre dopravcov na Slovensku

  Späť na prehľad