Z nášho blogu

Naša Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku!

 • Prvá cena už je z Prahy doma a zastáva čestné miesto v našej zlínskej kancelárii….
  A za čo sme ju vlastne dostali?
  Prihlásená práca LEO Express – reklamná Wi-Fi v MHD získala ocenenie v kategórii MOBILNÁ REKLAMA na veľtrhu Reklama&Polygraf v Prahe. Prvú cenu signmakingovej súťaže Duhový paprsek bola udelená za inovatívne riešenie, spočívajúce v prepojení mobilnej reklamy s mobilným marketingom, ktorý zvyšuje efektivitu reklamného polepu. 
  http://www.sign-sdruzeni.cz/pdf/2014/tiskove_informace.pdf
   
   
  A čo pre nás cena znamená?
  Sme  radi, že sa konečne podarilo upozorniť na tento projekt, ktorý je naozaj najväčšou inováciou v transporte za posledné roky. Mobilná reklama v súčasnosti nie je len o samolepkách umiestnených na karosérií vozidiel MHD, ale drží krok s vývojom technológií a trendom prepojení s online. Sme presvedčený, že mobilné telefóny v rukách cestujúcich sú stále veľkým potenciálom.
  Na veľtrhu Reklama&Polygraf sme si tiež vyskúšali reakciu účastníkov v rámci programu – umiestili sme reklamnú Wi-Fi v prednáškovom priestore a vstupnú mobilnú stránku sme využili ako dotazník. Na otázku „Využili by ste Wi-Fi free v MHD?“ odpovedalo kladne 80% hlasujúcich. 
  Dokazuje to žiadanosť a uvítanie tejto služby, čo viac si teda môžeme v reklame želať?

  Naša Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku! Naša Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku! Naša Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku! Naša Wi-Fi v MHD má cenu z Duhového paprsku!

  Späť na prehľad