Z nášho blogu

Máme novú kampaň - autobus s rúškom!

 • V Prahe jazdí kreatívny polep, ktorý využíva kolesá autobusu.

  V prvých májových dňoch sa objaví na linkách Pražskej integrovanej dopravy  autobus s netradičným polepom, ktorý sme realizovali ako nekomerčnú kampaň.

  Ide o autobus so smejúcim sa rúškom, ktorá znázorňuje posledné covidové obdobie a dáva nádej na lepšie časy a budúcnosť bez rúšok. Polep je koncipovaný ako ukážka kreatívnej grafiky, ktorá využíva kolo autobusu ako ucha, za ktorým je zaviazaná mašľa rúška. Pozrite sa TU na video ukážku kampane.

  Chceli sme dať predovšetkým našim zákazníkom inšpiráciu, ako sa dá využívať karosérie vozidla, a vzbudiť ich pozornosť o MHD reklamu. Doprava sa opäť vracia do normálnej prevádzky a my sme pripravení plniť klientom ich marketingové zámery a plne realizovať reklamné kampane.

  Poďakovanie patrí dopravcovi ARRIVA CITY s. r. o, ktorý poskytol autobus pre tento kreatívny zámer, a tiež našim partnerom na tlač a inštaláciu.

  Napísali o nás:
  http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=16310
  http://www.busportal.sk/modules.php?name=article&sid=13422 
  https://dopravacek.eu/2020/05/09/autobus-iveco-crossway-s-netradicnim-polepem-se-objevil-na-linkach-pid/
   

  Máme novú kampaň - autobus s rúškom! Máme novú kampaň - autobus s rúškom! Máme novú kampaň - autobus s rúškom! Máme novú kampaň - autobus s rúškom! Máme novú kampaň - autobus s rúškom! Máme novú kampaň - autobus s rúškom!

  Späť na prehľad