Z nášho blogu

Čo nové priniesol CZECHBUS 2019?

 • MOBILBOARD zaujal originálnou expozíciou Wi-Fi DRIVE!

  Rok sa s rokom zišiel a opäť sme využili príležitosť byť pár dní súčasťou významného tuzemského veľtrhu CZECHBUS. V tomto roku sme však poňali výstavnú expozíciu úplne netradične.

  Veľtržným hosťom sa naskytol pohľad na netradičný stánok v podobe MOBILBOARD Wi-Fi DRIVE THRU, cez ktorý sme originálnym spôsobom demonštrovali rýchlosť služieb MOBILBOARD Wi-Fi pre dopravu a mestá. Ukazovatele v podobe jazdných pruhov, nápadité vizuálne prvky, každý detail mal návštevníka prilákať k návšteve a vyvolať pocit rýchleho občerstvenia DRIVE THRU bagetérie. A to sa s ohľadom na frekvenciu klientov určite podarilo!

  V prezentačnej zóne sme predstavili pod vlastným logom nový koncept služieb -Wi-Fi bez starostí, ktorá bola nosnou témou tohtoročného stretnutia. Práve tá ponúka dopravcom nadštandardné riešenie verejného internetu v doprave, úplne na mieru pre konkrétny typ dopravy, v relatívne krátkom čase, a hlavne s minimom starostí. MOBILBOARD ako jeden z mála dodávateľov ponúka verejné Wi-Fi pripojenie s marketingovým využitím, čo je v tuzemsku ojedinelý projekt.

  Zákazníci sa tak mohli nielen zoznámiť s chytrou Wi-Fi a osobne si kvalitné pripojenie vyskúšať, čo hojne využívala najmä mladšia generácia, ale tiež si pochutnať na s nadsádzkou pomenovanom menu "Wi-Fi bagetách" a "Wi-Finách alias sladkých Muffinách" a ďalších špecialitách.

  Ďakujeme všetkým za príjemné stretnutie a budeme sa na vás tešiť zase budúci rok!
  Čo nové priniesol CZECHBUS 2019? Čo nové priniesol CZECHBUS 2019? Čo nové priniesol CZECHBUS 2019? Čo nové priniesol CZECHBUS 2019? Čo nové priniesol CZECHBUS 2019? Čo nové priniesol CZECHBUS 2019? Čo nové priniesol CZECHBUS 2019?

  Späť na prehľad