Celopolep – Vlak

Celopolep – Vlak je pútavá reklama pre imidž kampane. Pôsobivú reklamu na sieti obľúbeného vnútroštátneho a medzinárodného dopravcu RegioJet si zapamätá každý. Dominantná grafika na obľúbených žltých vlakoch púta pozornosť a zaručuje podporu značky, produktu, firmy s dlhodobým účinkom.

Formát Celopolep – Vlak je vhodný pre dlhodobé kampane od 6-36 mesiacov. Formát pokrýva regióny v ČR, na Slovensku až po zahraničné trasy do Rakúska, Maďarska, Poľska a Chorvátska.

Inštaláciu formátu Celopolep realizujeme na všetkých typoch vozidiel verejnej dopravy v ČR a na Slovensku, najmä v sieti MHD a prímestskej dopravy. Mestské, prímestské, diaľkové i medzinárodné spoje efektívne zaisťujú reklamu na území miest, regiónov, ale aj diaľnic a rýchlostných komunikácií. Dokážu zasiahnuť príjemcu oznámenia na km ďaleko. A to aj v miestach, kde inak reklama nie je možná alebo je značne obmedzená.

Tento polep aplikujeme nielen na vlakoch, ale aj na autobusoch, trolejbusoch, električkách podľa špecifík vo vybraných lokalitách. V sieti RegioJet ponúkame na dotaz aj ďalšie reklamné plochy vo vlaku (reklamné Polep zrkadlá alebo inzerciu v časopise Žltý).

Pre bližšie informácie o možnostiach reklamy, ceny a pokrytia vo zvolenej lokalite nás prosím kontaktujte.

Parametre

Typ kampane dlhodobá od 6 do 36 mesiacov
Prečo reklama vo verejnej doprave? Pretože je účinná a funguje! Viac TU.

Dostupné lokality

  • Slovenská republika
  • Česká republika