Naše služby

MOBILBOARD je profesionálny dodávateľ reklamy na dopravných prostriedkoch v rámci celej Slovenskej a Českej republiky. Zaisťuje reklamu na vozidlách MHD, prímestskej a diaľkovej dopravy. Reklama na MHD je nazývaná tiež ako transport alebo ako dopravný outdoor. Sme špecialisti na sieťové formáty Mobilboard, City board, Side board, Back board. Zaisťujeme celopolepy električiek, autobusov a trolejbusov. Doplnením reklamných kampaní sú interiérové reklamy na prímestskej doprave, visačky Bus Cards, samolepky a letáky v interiéroch vozidiel. Ponúkame LCD monitory vo vozidlách MHD, ktoré umožňujú vysielanie reklamných spotov, oslovujúcich cestujúcich hromadnou dopravou. Novinkou je Wi-fi vo vozidlách MHD.

Aktuálne

Z nášho blogu

NAŠE PROJEKTY

MB POSTER A2

Predajná sieť reklamných rámov v autobusoch prímestskej dopravy. Pokrytie viac než 2 000 miest a obcí zaistia reklamné rámy na 500 autobusoch prímestskej dopravy. Jedinečná predajná sieť zaistí efektívnu reklamnú kampaň s nízkymi produkčnými nákladmi.

Chcete vedieť viac?

WI-FI V MHD

Voľná Wi-fi zóna v MHD. Internet s reklamným odkazom. Zaistí zvýšenie návštevnosti webových stránok klienta, vykazuje vysoký Conversion Rate v porovnaní s internetom alebo reklamnými SMS. Pohyblivý HOT spot umožní on-line nákupy priamo za jazdy v električke , trolejbuse či autobuse.

Chcete vedieť viac?

 

MB POSTER 100x30

Nový sieťový formát v autobusoch MHD a prímestskej dopravy zaistí pokrytie 8 krajov SR. Obojstranný plagát v ochrannej priehľadnej kapse umiestnený na okne 200 autobusov. Využite netradičnú a ekonomicky výhodnú reklamnú plochu!

Chcete vedieť viac?


ŠPECIÁLNE TECHNOLÓGIE

Bluetooth vo vozidlách MHD- šírenie mobilného obsahu do telefónov cestujúcich.
QR kódy – sprostredkovateľ mobilného marketingu.
LCD obrazovky v autobusoch - TV spoty sa zobrazia cestujúcim hromadnou dopravou.

Chcete vedieť viac?

O nás

Na slovenský trh sme vstúpili v roku 2004 realizáciou kampane Unilever/AXE. Od 1.3. 2008 je založená samostatná slovenská pobočka MOBILBOARD s. r. o. so sídlom v Bratislave.

Sme rýchly a spoľahlivý dodávateľ transportu pre reklamné agentúry a priamych zadávateľov v rámci predajnej siete na Slovensku. Prostredníctvom našej materskej firmy v Zlíne zaistíme reklamu i v Českej republike. Sme tím mladých ľudí, ktorých práca baví. Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu sa na nás môžete maximálne spoľahnúť. Naše služby sa zakladajú na perfektnej znalosti vozového parku a špecifík dopravy v požadovaných lokalitách. Spolupracujeme s viac ako s 30 dopravcami v rámci MHD, prímestskej a diaľkovej dopravy. Od roku 2011 sme členom Združenia dopravných podnikov ČR (SDP-ČR).

MOBILBOARD Transport Network

Mediálne zastúpenie dopravcov v reklamnej činnosti

Logickým vyústením profesionálneho pôsobenia MOBILBOARD s. r. o. na reklamnom trhu je vytvorenie mediálneho zastupiteľstva, zaisťujúcim ponuky dopravcov v rámci SR pod jednotným názvom MOBILBOARD Transport Network.

Účelom tejto dohody je vytvorenie strategického partnerstva dopravcov v mediálnej oblasti, získanie výhodnejšieho postavenia na mediálnom trhu v konkurencií s ostatnými mediatypmi a zvýšenie objemu reklamných zákaziek pre transport.

Klientom budeme môcť ponúknuť ucelenú ponuku produktov za sieťové ceny. Vytvorením špeciálnych balíčkov služieb cielených na konkrétne cieľové skupiny spotrebiteľov zaistíme efektivitu vynaložených prostriedkov, úsporné a ekonomické riešenie nákupu v rámci celorepublikových ale aj lokálnych kampaní.

Kontaktujte nás

MOBILBOARD s.r.o.
Kultúrna 19,
821 04 Bratislava

IČO: 43 954 791
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I vl. č. 50563/B

 

+421 2 209 02 504

+421 2 209 02 506

”Úspech je v ľuďoch. Zakladáme si na osobnom prístupe nielen k zákazníkom, ale aj dodávateľom a dopravcom.”

Radmila Pospíšilová

Mgr. Radmila Pospíšilová

Managing Director

E-mail: radmila.pospisilova@mobilboard.cz
Mobil: + 420 737 314 216 

 

Bc. Alena Svitanová

Area Manager

E-mail: alena.svitanova@mobilboard.sk

Mobil: +421 910 369 630

Benjamín Vasiľ

Benjamín Vasiľ

Sales Manager

E-mail: benjamin.vasil@mobilboard.sk
Mobil: +421 911 837 458

Tlač kontaktov