Z nášho blogu

MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu

 • Naša spoločnosť predáva reklamu na transporte od roku 2003, v roku 2008 sme otvorili samostatnú pobočku v Bratislave.
  Po dobu pôsobenia na trhu s reklamnými formátmi na dopravných prostriedkoch verejnej dopravy, sa podarilo priniesť mnoho inovácií, nových formátov a projektov. MOBILBOARD realizuje stovky kampaní ročne a mnoho daľších ju ešte čaká.
  To bolo dôvodom, prečo sme nenechali výročie len tak, ale pripravili niekoľko zaujímavých promoakcií.

  V týchto dňoch máte možnosť vidieť na linkách MHD Zlín trolejbus s motívom tímu MOBILBOARD. Vyrobili sme si polep, ktorý využíva kolesá trolejbusu ako kolesá kolobežky a kde celá naša firma „jazdí“. 
  Prečo práve Zlín?  Chceme dať na vedomie hlavne v Zlíne, kde všetko začalo, že tu sídli firma s celorepublikovým dosahom, a že za ňou stoja ľudia, ktorí reklamné kampane na MHD zaisťujú. Tiež názov firmy vznikol vďaka reklamnému formátu mobilboard = mobilný billboard, ktorý ako prvý premával na autobuse zlínskej MHD a potom sa rozšíril po celej ČR a Slovensku. K výročiu firmy vzniklo aj firemné video, kde aj zákazníci zo Slovenka uvidia, kto sa o nich stará a ako sú pre nich nastavené procesy a služby na kľúč.

  Oslavy vyvrcholili narodeninovou párty v Prahe, dňa 6.9. Vo vinnom sklípku pod Petřínom sa uskutočnilo stretnutie klientov, dopravcov a obchodných partnerov nielen z Česka, ale aj zo Slovenska. Prečo v Prahe? Pretože tento rok je prvým obchodným rokom novo otvorenej pobočky MOBILBOARD PRAHA a vzniklo nám tam mnoho nových obchodných vzťahov.

  Veľké poďakovanie všetkým obchodným partnerom a klientom, že sa za nami prišli pozrieť do Prahy a užiť si našu narodeninovú párty. Cimbalová muzika, súťaže, chutné špeciality a výborné vínko určite prispeli k dobrej zábave.
  Ďakujeme za darčeky a úprimné blahoželania - dodali ste nám energiu do daľšej práce.

  Na rozlúčku sme si sľúbili ďaľších  úspešných 15 rokov na trhu s reklamou v pohybe.
  Ďakujeme Vám, že idete s nami!
  MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu MOBILBOARD oslavuje 15 rokov na trhu

  Späť na prehľad