Z nášho blogu

Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu

 • Predposledný júnový piatok kolegovia z MOBILBOARDU pre Českú republiku slávnostne predstavili nové reklamné plochy v Moravsko-sliezskom kraji.

  Akcia prebehla v Dolných Vítkoviciach.  Jej cieľom bolo načrtnúť klientom a obchodným partnerom fungovanie OUTDOOR INZERCIE NA TRANSPORTE a prepojenie regiónu s celorepublikovými kampaňami.

  Industriálne prostredie Hlbiny Dolných Vítkovíc vytvorilo pre všetkých zúčastnených jedinečnú atmosféru na predstavenie  pohyblivej reklamy na Severnej Morave príjemnou formou.

  Autobus slávy vyzýval hostí k vyskúšaniu nalepenia okennej perforovanej fólie v tvare hollywoodskej hviezdy. Ukážková komentovaná aplikácia reklamného polepu na bočné okno autobusu pre zmenu demonštrovala, čo všetko inštalácia a odstránenie polepu obnáša.

  Boli predstavené všetky štandardizované formáty na autobusoch ODIS v reálnej podobe - zadné okno, bočné okno, TV spot v LCD obrazovke a Wi-Fi reklamný banner na vstupnej stránke telefónu.

  Celú akciu dokreslila výborná gastronómia a kulinárska show pod taktovkou špičkového kuchára Davida Valíčka z ostravského Food Ateliéru, ktorá bola nepochybne zážitkom pre každého.

  Každý z hostí dostal darčekový poukaz na prehliadku areálu DOV. Tí, ktorí ho využili, mali jedinečnú príležitosť vstúpiť do vnútra tejto unikátnej priemyselnej pamiatky a nahliadnuť do jej histórie.

  Bolo skvelé osobne sa stretnúť s klientmi a obchodnými partnermi. Tešíme sa zase nabudúce!

  Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu Český MOBILBOARD slávnostne predstavil nové reklamné formáty pre Severnú Moravu

  Späť na prehľad