Z nášho blogu

Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra?

 • Na našom stánku sa vystriedali všetci dopravcovia zo Slovenska a niektorí prišli aj z Česka. Predstavili sme novú realizáciu internetu do zastávok v rámci projektu SMART CITY a tiež SW nadstavby k našim Wi-Fi routerom, ktoré dopravcom pomáhajú v reálnej prevádzke.
  Každý deň sme namiešali okolo 60 drinkov mojita. Našu anketu o používaní internetu vo verejnej doprave vyplnilo prostredníctvom Wi-Fi stránky 32 návštevníkov stánku. Na náš Wi-Fi point v autobuse sa pripojilo 82 osôb.
  Prevádzkovali sme tiež internet vo vstupnej hale, kde sa pripojilo k Wi-Fi pointu po dobu veľtrhu 86 užívateľov. Wi-Fi zóna zasahovala od autobusu tiež k vedľajšej kaviarni. Všetci si tak mohli vyskúšať internet zdarma na hotspotu MOBILBOARD.
  Zažili sme horúco a tiež niekoľko prietrží mračien. Teraz môžeme povedať, že prvý ročník letného veľtrhu sa nakoniec vydaril. Naše poňatie veľkého farebného autobusu ako MOJITO BAR sa všetkým páčilo a to je hlavné.
  Ďakujeme za návštevu všetkým hosťom!
  Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra? Aký bol autobusový veľtrh BUS SHOW Nitra?

  Späť na prehľad